پیرهانی

آموزشگاه زبان در آرژانتین

چرا باید در آکادمی پیرهانی زبان آموز شویم؟

حقیقتا دلایل زیادی برای انتخاب یک مکان برای یادگیری یک زبان خارجی وجود دارد و آموزشگاه پیرهانی مفتخر است با توجه به استقرار در موقعیت مکانی مناسب  ( محدوده آرژانتین تهران ) خدمات حضوری با کیفیتی را به زبان آموزان ارائه دهد.

موسسه زبان پیرهانی بر آن است مسیر آموزش خود را براساس مفاهیم ادراکی و روان شناختی کودک و نوجوان و ارتباط آموزش با خانواده بر مبنای شاخص های فراگیری علمی فراهم نماید.

به این منظور سعی داریم بهترین خدمات آموزشی را در محلی مناسب در اختیار زبان آموزان قرار دهیم، زیرا برآوردن نیازهای زبان آموزان ،اصلی‌ترین انگیزه‌ای است که ما را در تلاش‌هایمان برای به وجود آوردن مشارکتی کارآمد و موثر در راستای آموزش زبان انگلیسی یاری می‌کند.

دسترسی آسان به آموزشگاه چند زبانه پیرهانی در راستای ارائه خدمات آموزشی زبان

ما در آکادمی زبان های خارجه پیرهانی مفتخریم خدمات خود را به دو صورت حضوری و غیر حضوری به رده های سنی کودکان و نوجوانان همچنین بزرگسالان به شرح ذیل اراِئه دهیم

آموزش حضوری زبان در محدوده آرژانتین

امکان ارائه کلاس برای سه زبان ( انگلیسی ، فرانسه و آلمانی ) در تمامی سطوح به صورت خصوصی و با توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان.

 آموزش زبان به صورت نیمه فشرده؛ ارائه سطوح زبانی به گونه ای که زبان آموز در یک سال موفق به گزرندان ترم های بیشتری می گردد.

وجود تنوع در دوره های آموزشی حضوری فشرده زبان، برای آمادگی و موفقیت شما در آزمون های بین المللی زبان  (دوره تافل ، دوره آیلتس و … )مطابق با بازه زمانی و شرایط فردی زبان آموز.

بهره گیری از اساتید متخصص، و با تجربه برای گروه های زبان مختلف.

ارائه مشاوره آموزشی رایگان، جهت کمک به ارتقاء سطح زبان آموزان.

آموزش زبان برای تمامی رده های سنی کودکان و نوجوانان همچنین بزرگسالان.

برگزاری دوره های کاربردی و فشرده مکالمه زبان.

برگزاری پرسش و پاسخ و جلسات رفع اشکال.

بهره گیری از جدیدترین و به روزترین روش تدریس و سیستم آموزشی زبان در دنیا

دارای تیم آموزشی مجرب و بهره گیری از معتبرترین و کاربردی ترین منابع آموزشی.

آموزش غیر حضوری زبان در آکادمی پیرهانی

تمامی امکانات آموزش های حضوری در آکادمی پیرهانی در آموزش غیر حضوری نیز به زبان آموزان ارائه داده می شود. 

دوره های تافل در محدوده آرژانتین

هدف اصلی دوره تافل که در موسسه زبان پیرهانی به صورت خصوصی برگزار می‌شود آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون تافل است. در این دوره، تمامی مهارت ها و نکات لازم جهت موفقیت در آزمون تافل توسط حرفه‌ای‌ ترین استادان دوره های بین المللی زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

از آنجا که این دوره تکنیک محور است، لذا سطح زبان عمومی فرد می بایست با نمره درخواستی تطبیق داشته باشد. در غیر این صورت، متقاضی می‌بایست از دوره های عمومی زبان انگلیسی موسسه تا رسیدن به سطح مطلوب استفاده نماید.

دوره های آیلتس در محدوده آرژانتین

دوره های آیلتس موسسه پیرهانی حاصل سال‌ها کار برترین اساتید آیلتس کشور و به کار گیری اساتید خبره و کارآمد در این آزمون است.

در این دوره شیوه ها و نکات هر 4 مهارت اصلی آزمون به طور کامل تدریس می شود و زبان آموزان پس از طی کامل دوره می‌توانند به نمره مد نظر خود برسند البته مشروط بر اینکه سطح زبان عمومی ایشان با نمره مد نظر تطابق داشته باشد.

در این کلاس‌ها در 48 جلسه، روی هر چهار مهارت اصلی صحبت کردن (Speaking)، گوش کردن (Listening)، خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) با رویکرد گرفتن بهترین نتیجه کار شده و تمامی تکنیک‌ ها و نکات لازم برای گرفتن نمره هر چه بالاتر در آزمون آیلتس به شما آموزش داده خواهد شد.

شرکت در دوره آیلتس (IELTS) و کلاس های جانبی دیگر در موسسه پیرهانی، نه تنها چگونگی امتحان دادن را به شما آموزش داده بلکه باعث می‌شود نمره آیلتس شما به طور متوسط بین 0.5 تا 1 نمره بالاتر رود.

تماس مستقیم با مدیریت - پیرهانی

شماره تماس : 02186087425

شمراه همراه : 09127047834