پیرهانی

پیرهانی - آکادمی تخصصی زبان های خارجی پیرهانی (picanon) -

آموزشگاه پیرهانی

آکادمی زبان پیرهانی یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در تهران است که بیش از 10 سال است فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان به کودک و نوجوان ، آموزش بزرگسالان ، آموزش مدیران ، اموزش و اعطای مدرک آیلتس ، زبان آموزی تخصصی با روش ویزه و vip ، آموزش سه زبان زنده زنیا ، زبان فرانسوی ،زبان آلمانی و زبان انگلیسی ، به صورت کاملا حرفه ای انجام میدهد.

مدرسین و مدیر آکادمی پیرهانی همواره در تلاش هستند تا با آموزش و تربیت زبان آموزان خود به بهترین شکل و بالاترین کیفیت بتوانند رضایت مشتریان خود را کسب کرده و با بکارگیری روشی متفاوت و خاص به آموزش شما عزیزان سهولت بخشد.

پیرهانی در تهران

آموزشگاه پیرهانی در تهران بصورت حضوری فعالیت داشته و حتی در دیگر نقاط کشور شما عزیزان میتوانید بصورت غیرحضوری و یا آنلاین با مدیریت آموزشگاه ارتباط برقرار کنیدو بصورت کاملا رایگان مشاوره دریافت کنید.

برای انجام مشاوره های خود ویا نحوه دسترسی به آموزشگاه پیرهانی و برقراری ارتباط میتوانید از طریق مراحل زیر اقدام فرمایید:
1- ازطریق سایت 
2- ازطریق اینستاگرام  که آدرس پیج به این صورت می باشد : pirhani_picanon_academy
3- شماره تماس های داخل سایت
ویا حتی شما میتوانید از طریق آپارات و یوتیوب ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید.

آموزش زبان

در موسسه زبان پیرهانی آموزش زبان کاملا بصورت حرفه ای در مدت زمان بسیار چشمگیر و جالب که برای همه ممکن است تعجب آور باشد، صورت می گیرد.
شما عزیزان میتوانید به  کودکان و نوجوانان خود در آکادمی ما، زبان خارجه را در مدت 8 الی 10 ماه آموزش دهید و کودک و با نوجوان شما کاملا خودآموز زبان دوم را بصورت زبان مادری یادبگیرد و دران تسلط ماهرانه داشته باشد.

آکادمی پیرهانی دوره های خاصی برای آموزش به مدیران و مسؤلان مراکز مختلف در نظر گرفته است. بطوریکه شما عزیزان در هرمرکزی مشغول فعالیت هستید وقتی نیاز به دانستن زبان دوم دارید میتوانید بدون هیچ نگرانی به آکادمی پیرهانی مراجعه کنید و شروع به یادگیری کنیدو فقط در مدت زمان 6 الی 8 ماه میتوانید بصورت کاملا حرفه ای به زبان خارجه مسلط شوید.

بدون هیچ گونه تردید و نگرانی و با اعتماد بنفسی بالا همین حالا به سامانه های مربوط به آموزشگاه ما و راه های ارتباطی معرفی شده ( اینستاگرام و ایمیل و….) به ما پیامک بزنید و یا تماس حاصل بفرمایید تا اکادمی پیرهانی بصورت کاملا رایگان به سوالات شما عزیزان پاسخ بدهند،حتی میتوانید شماره تماستان را برای ما ارسال کنید و مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و به سوالات شما عزیزان پاسخ میدهند.

اینجا جستجو کنید

مطالب اخیر

ابر برچسب